Ūminio miokardo išsivystymo ryšys su meteorologiniais faktoriais | LSMU DSpace/CRIS

Hipertenzija meteorologine. Arterinė hipertenzija – uždelsto veikimo bomba

Turinys

  senų žmonių hipertenzijos gydymas ar galima surengti grupe nuo hipertenzijos

  Orai stipriau veikia sergančius žmones. Įrodyta, jog orų kitimas sukelia daugelio ligų paūmėjimą, veikia ligos eigą, nulemia išeitį. Kuo ryškesni meteorologinių veiksnių, jų komplekso kitimai, tuo stipresnis orų biologinis poveikis.

  hipertenzijos bandomasis projektas 2020 m ko nedaryti su 1 laipsnio hipertenzija

  Manoma, kad ypač meteolabilūs yra ligoniai, sergantys širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis ŠKLnes iki 70 proc. Mūsų tyrimo metu buvo tiriama kaip meteorologiniai veiksniai hipertenzija meteorologine sergamumo MI atvejų skaičių.

  Mūsų žiniomis anksčiau tokių tyrimų Kauno mieste atlikta nebuvo. Nustatyti kaip meteorologinių veiksnių svyravimai veikia ŪMI atvejų skaičių Kauno mieste.

  hipertenzija su hiperplazija diuretikai nuo podagros ir hipertenzijos

  Buvo atliktas retrospektyvinis ekologinis tyrimas naudojantis Lietuvos Hidrometeorologijos tarnybos bei IŠL registro duomenis apimančiais Kauno miesto regioną. ŪMI atvejų skaičiaus santykinė rizika SR su atmosferos temperatūra buvo skaičiuojama kas 5oC ir 10oC, atmosferos hipertenzija meteorologine — kas 10 hPa, skaičiavimas pritaikant Puesono regresijos modelį.

  hipertenzijos simptomai karščiavimas hipertenzijos rizikos veiksnių nuotraukos

  Skirtumai laikyti statistiškai patikimais esant ne didesnei kaip 5 proc. Ryšys tarp ŪMI atvejų skaičiaus tūkst. Jauniausioje amžiaus grupėje m.

  hipertenzijos 1 laipsnio simptomai ir gydymas hipertenzijos meniu savaitei

  Tarp pirmą kartą įvykusių ŪMI atvejų didžiausias temperatūra.