Tarka 180mg/2mg tabletės N56

Hipertenzija tarka

Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra Tarka ir kam jis vartojamas Tarka priklauso kraujospūdį mažinančių vaistų grupei tokie vaistai vadinami antihipertenziniais. Tarka sudėtyje yra dviejų veikliųjų medžiagų: - kalcio kanalų blokatoriaus verapamilio pailginto atpalaidavimo forma; - angiotenziną konvertuojančio fermento AKF inhibitoriaus trandolaprilio.

Tarka skirtas pacientams, kurių kraujospūdžio nepavyksta kontroliuoti viena veikliąja medžiaga arba kurių kraujospūdį normalizavo proporcingos atskirai vartojamų vaisto veikliųjų medžiagų dozės. Taip pat yra geriau vengti Tarka vartoti ankstyvojo nėštumo metu žr.

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Tarka. Jūsų gydytojas gali reguliariai vertinti Jūsų inkstų funkciją, kraujospūdį ir elektrolitų kiekį pvz.

hipertenzijos simptomai vyrams

Alerginės reakcijos Kai kuriems hipertenzija tarka, pavartojusiems AKF inhibitorių, tokių kaip Tarka, retais atvejais pasireiškė sunkios alerginės reakcijos.

Jos dažnesnės juodaodžiams ir gali pasireikšti niežtinčiu išbėrimu ir ar veido, lūpų, liežuvio ir gerklės tinimu angioneurozine edema. Jei taip nutiktų, iš karto nutraukite Tarka vartojimą ir nedelsdami kreipkitės pagalbos į gydytoją.

Taip pat galima sunki hipertenzija tarka reakcija, jeigu hipertenzija tarka Tarka ir Jums atliekama mažo tankio lipoproteinų cholesterolio dalis aferezė šalinimas iš kraujo, kai yra ženkliai padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje.

Pasitarkite su gydytoju, prieš vartodami Tarka: -  jeigu Jūsų širdies ritmas yra retas arba nereguliarus; -  jeigu gydytojas Jums sakė, kad galbūt Jums yra pirmojo laipsnio širdies blokada nervo blokas, kuris sąlygoja retą širdies ritmą arba susilpnėjusi Jūsų kairiojo širdies skilvelio funkcija; -  jei kartu su Tarka vartojate vaistų, veikiančių imuninę sistemą hipertenzija tarka. Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Tarka vartoti draudžiama.

Tarka išleidžiamas pakuotėmis po 28 modifikuoto atpalaidavimo kietas kapsules 4 savaitėms dvejose lizdinėse plokštelėse, po 14 kapsulių kiekvienoje. Tarka yra vaistinis preparatas, sudarytas iš dviejų veikliųjų medžiagų kalcio kanalų blokatoriaus verapamilio ir angiotenziną konvertuojančio fermento [AKF] inhibitoriaus trandolapriliokurios skirtingai mažina kraujospūdį.

Kiti vaistai ir Tarka Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vaistai, kurie gali sąveikauti su Tarka: NEP inhibitorius, toks kaip sakubitrilis yra fiksuotos dozės derinys su valsartanu ir racekadotrilis.

Tarka 180mg/2mg tabletės N56

Gali padidėti angioneurozinės hipertenzija tarka rizika greitas patinimas po oda tokiose srityse kaip gerklė visi kiti vaistai, kuriais gydoma padidėjusio kraujospūdžio liga; kalio papildai įskaitant druskos pakaitaluskalį tausojantys diuretikai ir kiti vaistai, galintys didinti kalio kiekį kraujyje pvz.

Visi vaistai, galintys sąveikauti kartu su Tarka, nebuvo paminėti. Tarka vartojimas su maistu ar gėrimais Tarka rekomenduojama visada gerti tokiu pačiu paros metu, ryte, po valgio, tabletę nuryjant ir užgeriant stikline vandens.

Greipfrutų sultys Tarka vartojimo metu hipertenzija tarka sulčių gerti negalima. Jos gali padidinti verapamilio koncentraciją kraujyje, todėl gali pasireikšti šalutinis Tarka poveikis. Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumo laikotarpiu Tarka vartoti negalima.

Tyrimas: kraujospūdį mažinančius vaistus geriau gerti prieš miegą

Jūsų gydytojas lieps Jums nebevartoti vaisto prieš planuojant pastojimą arba iš karto sužinojus apie nėštumą ir paskirs kitą vaistą vietoj Tarka. Tarka yra nerekomenduojamas ankstyvojo nėštumo laikotarpiu ir negali būti vartojamas, jeigu esate daugiau kaip tris mėnesius nėščia, nes tuomet jis gali padaryti didžiulės žalos Jūsų kūdikiui.

  1. Tradicinis diabeto ir hipertenzijos gydymas
  2. Hipertenzijos eigos išvada
  3. Tyrimas: kraujospūdį mažinančius vaistus geriau gerti prieš miegą - Verslo žinios
  4. Tarka mg/2mg tabletės N56
  5. Tarka mg/2mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės N28 - remc.lt

Tarka nerekomenduojamas krūtimi maitinančioms motinoms. Jei motina nori maitinti krūtimi, gydytojas gali paskirti kitą vaistą, ypač jei norima žindyti naujagimį arba prieš laiką gimusį kūdikį.

Kita informacija Tarka 1. Vartojimas Tarka visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus tyrimų neatlikta. Tačiau tokio poveikio negalima paneigti, nes Tarka gali sukelti galvos svaigimą, nuovargį ir kitus šalutinius poveikius, ypač kai kartu vartojama alkoholio, kurie gali sutrikdyti gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus.

Kol nežinote, kaip Tarka Jus veikia, vairuoti ir valdyti mechanizmus yra draudžiama. Tarka sudėtyje yra laktozės Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį hipertenzija tarka gudobelių nauda esant hipertenzijai vartoti šį vaistą. Kaip vartoti Tarka Hipertenzija tarka vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jūsų gydytojas parinks Jums tinkamą dozę, kontroliuojančią Jūsų kraujospūdį. Įprastinė paros dozė yra viena tabletė. Ją reikia gerti ryte, po valgio. Tabletę reikia nuryti visą, užsigeriant hipertenzija tarka vandens.

kaip didelis aukštis veikia hipertenziją

Jos negalima čiulpti, kramtyti ar traiškyti. Ką daryti pavartojus per didelę Tarka dozę? Jei manote, kad perdozavote Tarka, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją ar vaistininką, kai kuriose situacijose gali prireikti skubios medicininės pagalbos.

Išgėrus per daug Tarka, gali atsirasti mieguistumas ar galvos svaigimas, gali smarkiai kristi kraujospūdis ar suretėti širdies susitraukimai.

Tarka 180mg/2mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės N28

Kiti simptomai išgėrus per daug Tarka yra: šokas staigus kraujospūdžio ir širdies susitraukimų dažnio kritimasstuporas, inkstų nepakankamumas, dažnas kvėpavimas, nereguliari širdies veikla, nerimas ir kosulys. Įtarę, kad vaisto perdozavote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Stenkitės Tarka gerti kasdien tokiu pačiu metu.

  • Hipertenzijos gydymas esant sutrikusiai gliukozės apykaitai — metaboliniam sindromui ir cukriniam diabetui Arterine hipertenzija AH sergantiems pacien­tams metabolinio sindromo rizika yra didesnė nei tiems, kurių arterinis kraujospūdis yra normalus.
  • TARKA MG 2MG MODIF. ATP. CAPS. N28
  • Tarka | Vartojimas, šalutinis poveikis | remc.lt
  • Hipertenzija trisdešimt
  • Hipertenzija sustabdyti lašus instrukcija

Tai padės nepamiršti vaisto išgerti. Jei įprastiniu laiku Tarka išgerti pamiršite, gerkite hipertenzija tarka tuoj pat, kai tik prisiminsite, bet tik tuomet, jei tai vis dar yra ta pati diena, kurią vaisto neišgėrėte.

TARKA 180MG 2MG MODIF. ATP. CAPS. N28

Negalima vartoti dvigubos hipertenzija tarka norint kompensuoti praleistą tabletę. Be gydytojo leidimo Tarka vartojimo nutraukti nerekomenduojama. Jei nustosite vartoti Tarka, gali padidėti kraujospūdis.

ar galima hipertenzija pasukti lanką

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Galimas šalutinis poveikis Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti hipertenzija tarka poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Pasakykite savo gydytojui, jei Jums pasireiškia kuris nors iš žemiau išvardytų šalutinių poveikių. Kai kurie Tarka šalutiniai poveikiai gali būti labai rimti.

Dažnas pasireiškia 1 - 10 iš gydomų pacientų šalutinis poveikis: -  kosulys.