Kartu perkamos prekės

Hipertenzijos purškalas. OTRINAZIL, 1 mg/50 mg/ml, nosies purškalas (tirpalas), 10 ml, N1 | Norfos vaistinė

SEPTANAZAL 1mg+50mg/ml nosies purškalas ,10ml

Kiti vaistai ir Rhino-stas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kraujo spaudimas gali padidėti, jei Rhino-Stas vartojamas kartu su kai kuriais vaistais nuo depresijos tricikliais antidepresantais arba tranilcipromino tipo MAO inhibitoriais ar vaistais, kurie didina kraujospūdį.

hipertenzija 3 rizika hipertenzija ko nedaryti

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumo laikotarpiu ksilometazilino reikia vartoti tik atidžiai įvertinus jo vartojimo riziką ir galimą naudą. Vaisto perdozavus, gali sumažėti kraujo pritekėjimas vaisiui.

NITROMINT, 400 mikrogramų/išpurškime, poliežuvinis purškalas (tirpalas), 10 g

Nėštumo metu viršyti rekomenduojamos dozės negalima. Nežinoma ar ksilometazolino išskiriama į hipertenzijos purškalas pieną.

hipertenzijos receptai su nuotraukomis imbiero arbata širdies sveikatai

Žindymo laikotarpiu ksilometazilino reikia vartoti tik atidžiai įvertinus jo vartojimo riziką ir galimą naudą. Dėl perdozavimo gali sumažėti pieno gamyba. Žindymo metu viršyti rekomenduojamos dozės negalima.

Olynth 0.1% purškalas, tirpalas 10ml

Vartojamas hipertenzijos purškalas dozėmis ksilometazolinas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia. Rhino-stas sudėtyje yra benzalkonio chlorido Kiekviename šio vaisto mililitre yra 0,20 mg benzalkonio chlorido. Benzalkonio chloridas gali sukelti sudirginimą ar patinimą nosies viduje, hipertenzijos purškalas jei vartojamas ilgai Kaip vartoti Rhino-stas Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

Jeigu hipertenzijos purškalas, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu nenurodyta kitaip, suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 10 metų vaikams bei paaugliams, reikia purkšti po 1 išpurškimą Rhino-stas tirpalo į kiekvieną nosies landą 1 — 3 kartus per parą tada, kada reikia.

Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra OtriDuo ir kam jis vartojamas OtriDuo yra dviejų vaistinių preparatų derinys, į kurio sudėtį įeina dvi skirtingos medžiagos.

Rekomenduojamos vienkartinės dozės negalima vartoti daugiau kaip tris kartus per parą. Lėtinę slogą galima gydyti tik stebint gydytojui, nes yra nosies gleivinės atrofijos pavojus.

Rhino-stas reikia vartoti ne ilgiau kaip 7 dienas, išskyrus tuos atvejus, kai gydytojas nurodė kitaip. Prieš pradedant vartoti vaisto pakartotinai, turi praeiti keletas dienų.

SINZYL 0,5 mg/ml, nosies purškalas (tirpalas), N1

Kiek laiko gydyti vaiką ar paauglį, visada reikia pasitarti su gydytoju. Vartojimas vaikams Vyresniems kaip 10 metų vaikams bei paaugliams, reikia purkšti po 1 išpurškimą Rhino-stas tirpalo į kiekvieną nosies landą 1 — 3 kartus per hipertenzijos purškalas tada, kada reikia. Šio vaisto vartoti jaunesniems kaip 10 metų vaikams negalima.

Senyviems pacientams Duomenų, kad senyviems pacientams atsirastų specifinių problemų, nėra. Hipertenzijos purškalas rekomenduojama vartoti tokią pačią dozę, kaip jaunesniems suaugusiems žmonėms.

kaip išsaugoti savo širdies sveikatą rekomenduojami vitaminai širdies sveikatai

Ką daryti pavartojus per didelę Rhino-stas dozę? Preparato perdozavus arba netyčia išgėrus tiek suaugusiajam, tiek vaikuinedelsiant apie tai reikia pasakyti gydytojui.

yra hipertenzija išgydoma įgimta hipertenzija

Būtinas paciento stebėjimas ir gydymas ligoninėje. Apsinuodijimo Rhino-stas simptomai gali būti kintantys, nes padidėjusio aktyvumo periodus keičia centrinės nervų sistemos, širdies ir hipertenzijos purškalas bei kvėpavimo sistemų slopinimo periodai.

Jei vyrauja centrinio poveikio požymiai, ypač vaikams, po bradikardijos ir hipertenzijos periodo galima hipotenzija. Centrinės nervų sistemos dirginimas pasireiškia baime, sujaudinimu, haliucinacijomis ir traukuliais.

Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra Septanazal suaugusiesiems ir kam jis vartojamas Septanazal suaugusiesiems nosies purškale yra ksilometazolino hidrochlorido ir dekspantenolio.

Centrinės nervų sistemos slopinimas pasireiškia kūno temperatūros sumažėjimu, letargija, mieguistumu, koma. Galimi ir kiti simptomai: vyzdžių susiaurėjimas miozė arba vyzdžių išsiplėtimas midriazėprakaitavimas, karščiavimas blyškumas, cianozė, pykinimas ir vėmimas, širdies susitraukimų dažnio padidėjimas tachikardijaširdies susitraukimų dažnio sulėtėjimas bradikardijaširdies aritmijos, širdies sustojimas, pernelyg stiprus ir pagreitintas širdies plakimas palpitacijakraujospūdžio padidęjimas hipertenzijakraujospūdžio sumažėjimas kaip šoko atveju, plaučių edema, kvėpavimo slopinimas ir apnėja, psichogeniniai sutrikimai.

Kita informacija 1.

Negalima vartoti dvigubos hipertenzijos purškalas norint kompensuoti praleistą dozę. Tęskite vaisto vartojimą, kaip nurodyta dozavimo skyriuje.

distanija su hipertenzija metabolinio sindromo gydymas hipertenzija

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Galimas šalutinis poveikis Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Dažnas šalutinis poveikis gali pasireikšti rečiau nei 1 iš 10 pacientų : gleivinės deginimo pojūtis ar sausėjimas, čiaudulys.

Nedažnas šalutinis poveikis gali pasireikšti rečiau nei 1 iš pacientų : stipresnis gleivinės paburkimas praėjus vaisto poveikiui, kraujavimas iš nosies, padidėjusio jautrumo reakcijos angioneurozinė hipertenzijos purškalas, odos išbėrimas, niežulys.

Retas šalutinis poveikis gali pasireikšti rečiau nei 1 iš 1  pacientų : paciento juntamas širdies plakimas, dažnas širdies ritmas. Labai retas šalutinis poveikis gali pasireikšti rečiau nei 1 iš 10  pacientų : nervingumas, nemiga, haliucinacijos ypač vaikamsneritmiškas širdies plakimas, galvos skausmas, traukuliai ypač vaikamsnuovargis mieguistumas, slopinimaskvėpavimo sustojimas buvo pranešimų ksilometazolino vartojant kūdikiams ir naujagimiams.

RHINO-STAS, 1 mg/ml, nosies purškalas (tirpalas), 10 ml

Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai hipertenzijos purškalas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 arba užpildyti interneto svetainėje www. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.